Hils på Mogens!
Mogens Grønås til Appex!
Mogens er 31 år og bosatt med samboer i Haugesund. Han er utdannet rørlegger og kommer rett fra byggebransjen, men først og fremst med ansvar for salg og kundeoppfølging.
Nå var tiden inne for å komme seg ut av kontoret og jobbe mer fysisk.
Gammel turner
Fysisk aktiv har han nemlig alltid vært. I oppveksten gikk det i trampett med Haugesund Turnforening, hvor han rakk å bli tre ganger norgesmester før han la opp! 🤸♂️🏆👏
I dag holder han formen med paddle og ski. Så snart han har fri går turen gjerne til fjells eller vanns – avhengig av årstid.
Etter nesten 15 år i byggebransjen, både på land og til havs, er jeg mer enn klar for å prøve en helt ny vei. Jeg gleder meg til å ta fatt på arbeidsoppgavene Appex har til meg og ser frem til å lære mye nytt!
Mogens Grønås
Handyman i Appex!
Mogens er en utpreget handyman som trives med å ha flere jern i ilden på en gang. Det kommer godt med når han framover skal håndtere lagring og uttransportering av utstyr for våre kunder innenfor messer og utstillinger. Ikke minst skal han være med og montere messestands i inn- og utland, så det blir ikke mye stillesitting framover.
Vi er svært takknemlige for å få denne gledessprederen med på laget.
Velkommen til Appex, Mogens!
Nyheter & Blogg
Kristian Fredrik og Henrik er våre nye systemutviklere!
Velkommen til våre to nye junior systemutviklere👨💻
Greta Nesheim til Appex!
Hils på vår nye expo- og interiørdesigner, Greta! 👋
Si hei til Johan!
Johan Sæter er ny senior digital markedsfører i Appex! 🚀
Slik bygger du tillit og engasjement i sosiale medier!
Ta sosiale medier med storm. 🚀
Ti ting å gjøre på sommerkontoret
Sikre en produktiv og gøy kontorsommer!
Fem tips for en bedre brukeropplevelse
Hva skal til for at nettstedet ditt skaper verdi for deg og din bedrift?